8. týden (6. - 12. 3)

11.03.2017

Tak ještě dva týdny "schovávání" na koleji u Ráďě a už se stěhujeme do svého. Jsme zvědavý :-) Docela nám začínájí jít krkem ostatní spolubydlící. To by jste nevěřili jaký jsou to čunčata. Přijdete do kuchyně, musíte si najít místo, uklidit si, udělat jídlo a jako normální lidé to po sobě i uklidíme. Taky náš spolubydlící, se kterým sdílíme koupelnu, tak je ještě větší čunčátko. Každý den žere pizzu a někdy pro změnu pizza rolku a zapíjí to energetickým proteinovým drinkem. Sprchuje se 2x denně asi tak hodinu, takže občas máme smůlu, když chceme jít na záchod. Ale jak už jsem řekla, už jen týden.


V pondělí jsem měla volno, tak jsme si aspoň mohli odpočinout z návratu z chatky a obeslat nějaké další hotely na léto. Další den jsme měli rybaření s dětmi u jezera za Oslem. Takže opět nové nádherné místo, jen byla tedy pěkná kosa a žádné ryby :-D Další dny (středa, čtvrtek a pátek) byli tradiční s běžkami. Takže spoustu pádů, úsměvů, protože norsky neumím a nerozumím a krasných slunečních dnů.


O víkendu jsme se vydali nahoru za Oslo, podívat se na velký mezinárodní festival v lyžování. Bylo to parádní, ta atmosfera, krásné počasí a neskutečné davy. Všude stany, fanoušci, grilování, hudba, prostě jedna velká párty. A co teprve, když ten závod projížděl kolem nás. Tak jsme zafandili a sjeli cestou dolů na běžkách až domů. Další den už bylo horší počasí, tak jsme zůstali doma a obepisovali další várku hotelů na léto.